RAPIDE FLUID TAR - dziegieć w płynie 500ml

46,00 PLN
≈ 11,03 EUR
≈ 13,55 USD
Kontakt z dealerem
Lokalizacja: Polska, Dolnośląskie
16.01.2018
Data zamieszczenia:
26
Ilość wyświetleń:
184327
Numer ogłoszenia:

Dodatkowe informacje
Właściwości: Dziegieć dzięki obecności związków fenolowych posiada silne właściwości aseptyczne (odkażające ), bakteriobójcze i grzybobójcze. Łatwo przenika do bruzd i zagłębień rogu kopytowego i zapobiega rozwojowi drobnoustrojów miejscowo uszkadzających kopyto. Wykazuje również działanie keratoplastyczne powodując wysuszanie tkanki kopytowej, dzięki czemu chroni strzałkę kopytową oraz podeszwę przed gniciem i zabezpiecza przed wilgocią.
WSKAZANIA: Zaleca się szczególnie dla koni stojących na wilgotnym podłożu i o miękkim tworzywie kopytowym z predyspozycją do chorób bakteryjnych kopyta.
PRZECIWWSKAZANIA: u koni z suchym rogiem kopytowym zbyt częste stosowanie może powodować przesuszenie i pękanie kopyta . U koni z głębokimi ranami kutymi (zagwożdżenie i nagwożdżenie ) zbyt grubo nałożona warstwa dziegciu może odciąć dopływ tlenu do rany i spowodować namnożenie się bakterii beztlenowych
SKŁAD: produkt naturalny - smoła bukowa
Sposób użycia: Dziegieć nałożyć na oczyszczoną wodą i osuszoną podeszwę kopyta i strzałkę.
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Kontakty FHU Miroslaw Obiegły
+48 600
+48 600 064 525
pokaż

* Poinformuj dealera, że znalazłeś ogłoszenie na Agronovator.pl
Dealer Agronowator od: 30.12.2016

Wysłanie wiadomości
Do góry