Wyślij wiadomość do właściciela
Kompost ogrodniczy 100% Naturalny WOKAS 50L
Twoje imię *
Telefon
E-mail *
Wiadomość *
maksymalnie 4000 znaków.
Cyfry na obrazku *

Wprowadź cyfry z obrazka po lewej stronie

Kompost ogrodniczy 100% Naturalny WOKAS 50L

Ogłoszenie jest nieaktualne.
Przeglądnij nowe ogłoszenia w rubryce: Kompost
14-01-18
Wyświetleń: 30
№ 182979
Lokalizacja: Polska, Sląskie
Dodatkowe informacje : polski
Kompost ogrodniczy jest skoncentrowanym organicznym nawozem. Ten naturalny surowiec powstaje w wyniku specjalnego procesu kompostowania podłoża po uprawie pieczarek.

Zawiera duże ilości substancji organicznej (próchnicę), która bardzo korzystnie wpływa na strukturę gleby, poprawiając jej właściwości powietrzno-wodne i sorpcyjne. Zawiera również podstawowe składniki pokarmowe, niezbędne dla wzrostu i rozwoju roślin. Produkcja Kompostu ogrodniczego oparta jest na naturalnym procesie rozkładu materii organicznej połączonym z termiczną pasteryzacją. W związku z tym, produkt jest naturalny i czysty pod względem sanitarnym. Nie zawiera metali ciężkich.

Kompost ogrodniczy może być wykorzystywany przez producentów w uprawach polowych i pod osłonami. Przydatny w ogrodnictwie, sadownictwie (np. do ściółkowania międzyrzędzi), szkółkarstwie drzew owocowych i leśnych oraz do rekultywacji gruntów.

- Poprawia strukturę gleby

- Wzbogaca glebę w próchnicę

- Zwiększa pojemność wodną i powietrzną gleby

- Zwiększa plony

Producent: WOKAS S.A.
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
«Agronovator»

Czy na pewno chcesz usunąć to ogłoszenie?
Do góry