Rębak do zrzyn tartacznych z podajnikiem wibracyjnym Skorpion 650 EB

Do negocjacji
Kontakt z dealerem
Lokalizacja: Polska, Świętokrzyskie pokaż mapę
22.11.2017
Data zamieszczenia:
24
Ilość wyświetleń:
165806
Numer ogłoszenia:

Dodatkowe informacje
Marka: TEKNAMOTOR,
model: Skorpion 650 EB,
typ: tartak,
rocznik: nowy,
własna masa: 5400 kg,
lokalizacja: Polska Ostrowiec Świętokrzyski,

Opis:
Wydajność: 50 m3/g,
Wymiary: 3 m × 1.62 m × 1.4 m.
Silnik: paliwo: elektr.
Stan: nowy

Rębak Skorpion 650 EB jest stacjonarnym rębakiem bębnowym przeznaczonym do zrębkowania zrzyn o płaskiej powierzchni, okrąglaków, różnego rodzaju odpadów tartacznych i meblarskich o szerokości do 650 mm.

System tnący urządzenia stanowi bęben z 2, 3 lub opcjonalnie 4 nożami tnącymi oraz jeden nóż podporowy. Konstrukcja osadzenia noża podporowego (wysuwany z korpusu rębaka) pozwala na bardzo szybki jego obrót lub wymianę (nóż jest ostrzony na czterech krawędziach). Zastosowane noże wykonane są ze stali narzędziowej odpornej na tępienie co przekłada się na długi czas eksploatacji. Ilości noży na bębnie oraz średnica otworów zastosowanego sita pozwala na uzyskanie zrębka o wymaganej wielkości. Materiał wsadowy transportowany jest do gardzieli rębaka za pomocą siedmiu zębatych rolek podających napędzanych dwoma motoreduktorami.

Rębak standardowo wyposażony jest w główny silnik elektryczny wolnoobrotowy. Silnik ten w odróżnieniu od wysokoobrotowego charakteryzuje stabilniejsza praca i większy moment obrotowy. Przy tej samej mocy silnik osiąga większe przeniesienie energii oraz poprzez powiększenie średnicy koła pasowego na silniku głównym - wydłuża się żywotności pasków klinowych. Napęd urządzenia stanowi silnik elektryczny o mocy 90 lub 110 kW.

Rębak wyposażony jest w elektroniczny system kontroli pracy, który automatycznie zapobiega przeciążeniu układu tnącego, poprzez czasowe zatrzymanie układu podającego.

Skorpion 650 EB może współpracować zarówno z taśmowymi, jak również wibracyjnymi systemami załadowczo-transportowymi. Podstawowy zestaw urządzeń stanowi rębak, szafa sterownicza oraz opcjonalnie transporter załadowczy i transporter odbiorczy.

Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu maszyn dla przemysłu sektora drzewnego to realizacja projektów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Uzyskany zrębek może zostać wykorzystany do bezpośredniego spalania w piecach lub jako surowiec do produkcji papieru, płyt meblowych oraz po wtórnym rozdrobnieniu przez młyn bijakowy do produkcji brykietu i peletu.

Gabaryty (dł. x szer. x wys.) 3000 x 1620 x 1400 (+600)* [mm]
Waga 5400** [kg]
Ilość noży 2 tnące + 1 podporowy, 3 tnące + 1 podporowy, 4 tnące + 1 podporowy
Szybkość podawania do 31,5 [mb/min]
Wydajność zrębkowania do 50*** [m3/h]
Szerokość zrębka od 20 do 40, od 15 do 25, od 10 do 20 [mm]
Wymiary wlotu (szer. x wys.) 650 x 200 [mm]
Średnica bębna tnącego 600 [mm]
Sposób podawania transporter taśmowy lub wibracyjny
Moc silnika głównego 90/110 [kW]
Moc silników podających 2 szt. x 4 [kW]
Moc silnika przy transporterze odbiorczym 2,2 [kW]

()* – konstrukcja podwyższająca
()** - waga zależy od wyposażenia (bęben, silnik)
()*** - wydajność zależy od ilości noży na bębnie, wielkości oczek w sicie, mocy silnika, rodzaju rozdrabnianego odpadu, sposobu załadunku

Wyposażenie standardowe:
- szafa sterownicza
- elektroniczny system anty przeciążeniowy

Wyposażenie opcjonalne:
- podajnik załadowczy
- podajnik odbiorczy
- regulacja szybkości podawania
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Kontakty TEKNAMOTOR
+48 41 2
+48 41 263 68 23
pokaż

Osoba kontaktowa Marek
* Poinformuj dealera, że znalazłeś ogłoszenie na Agronovator.pl

teknamotorwk
Dealer Agronowator od: 17.11.2015

Wysłanie wiadomości
Do góry