Koło nosowe przeciw samozdajaniu ze stali nierdzewnej stałe duże

10,70 PLN
≈ 2,52 EUR
≈ 2,98 USD
Kontakt z dealerem
Lokalizacja: Polska, Opolskie
09.10.2017
Data zamieszczenia:
9
Ilość wyświetleń:
178397
Numer ogłoszenia:

Dodatkowe informacje
Podstawowe parametry:
Dodatkowe informacje:
10 x 6 cm
Materiał:
stal nierdzewna
Opakowanie:
sprzedawane na sztuki
Opis Produktu:
 
Praktyczne koło nosowe przeznaczone do walki z nawykiem samozdajania u bydła w stadzie. Samozjadanie objawia się ssaniem mleka u innej dorosłej krowy. W momencie, gdy hodowca zaobserwuje proces zdajania u krowy najskuteczniejszym sposobem będzie założenie zdajającemu osobnikowi specjalnego koła nosowego. 

Przeciwzdajacz dla krów wykonany został w całości ze stali nierdzewnej, która wpływa na odporność oraz wytrzymałość koła nosowego. Koło nosowe przeciw samozdajaniu wyposażone zostało w cztery podwójne kolce, które powodują nacisk na przegrodę nosową zwierzęcia, co w efekcie prowadzi do niemiłego uczucia i zaprzestania procesu zdajania innych osobników w stadzie. Co ważne założone na stałe koło nosowe przeciw samozdajaniu w żadnym wypadku nie przeszkadza bydłu w pobieraniu pokarmu. 

Oferowany przeciwzdajacz dla bydła należy zamocować za pomocą specjalnego zaciskacza kół nosowych. Koło nosowe dla krów jest zakładane na stałe. Jego niewątpliwą zaletą jest solidność oraz trwałość mocowania. 

Nawyk samozdajania może być rezultatem niewystarczającego zaspokojenia potrzeby ssania w okresie cielęcym. Dorosła krowa próbując nasycić głód mleka poddaja inną krowę, co często może prowadzić do strat przy udoju. 
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Kontakty Galvet Sp. zo.o.
+48 512
+48 512 490 068
pokaż

Osoba kontaktowa Florian
* Poinformuj dealera, że znalazłeś ogłoszenie na Agronovator.pl
Dealer Agronowator od: 27.10.2016

Wysłanie wiadomości
Do góry