Wyślij wiadomość do właściciela
Znacznik rui
Twoje imię *
Telefon
E-mail *
Wiadomość *
maksymalnie 4000 znaków.
Cyfry na obrazku *

Wprowadź cyfry z obrazka po lewej stronie

Znacznik rui

Ogłoszenie jest nieaktualne.
Przeglądnij nowe ogłoszenia w rubryce: Hodowla bydła
11-11-17
Wyświetleń: 18
№ 185839
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie pokaż na mapie
Dodatkowe informacje : polski
Numer katalogowy: 213045
Znacznik rui został opracowany przez nowozelandzki departament rolnictwa, aby pomóc w wykrywaniu rui u bydła. Stosowany u byków oraz byków poddanych zabiegowi wazektomii (Gomera), posiada zalety zarówno dla hodowców bydła mięsnego oraz bydła mlecznego.
Znacznik rui pozwoli hodowcy oszacować z większą dokładnością aktywność rujową stada - co jest pomocne w podejmowaniu decyzji odnośnie żywienia, uboju oraz lepszego zarządzania stadem.
Znacznik rui jest solidnym, regulowanym kantarem mocowanym na spodzie stożkowego znacznika wraz ze swobodnie obracającym się łożyskiem w kształcie kuli. Znacznik posiada specjalny zbiornik płynu i działa podobnie co długopis kulkowy. Płyn znacznika posiada specjalną formułę z dodatkiem olejku, dostępnym w kolorze magneta, niebieskim, żółtym i zielonym. Bardzo ważne jest, aby używać jedynie rekomendowanych typów płynów, które zachowują właściwości klejące długo po wystawieniu na działanie powietrza i mogą być łatwo usunięte ze zwierzęcej skóry poprzez przemycie detergentem oraz nie są toksyczne.
W czasie odbywania godów, kulkowy pojemnik ma kontakt z placami, bokiem oraz tylną częścią krowy. Obracane łożysko kulkowe maluje widoczną smugę na grzbiecie zwierzęcia. Oznaczenia będą widoczne w przybliżeniu od 4 do 14 dni.
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
«Agronovator»

Czy na pewno chcesz usunąć to ogłoszenie?
Do góry