Znacznik rui

969,00 PLN/szt.
≈ 227,08 EUR/szt.
≈ 271,61 USD/szt.
Kontakt z dealerem
Lokalizacja: Polska, Mazowieckie pokaż mapę
24.09.2017
Data zamieszczenia:
12
Ilość wyświetleń:
185839
Numer ogłoszenia:

Dodatkowe informacje
Numer katalogowy: 213045
Znacznik rui został opracowany przez nowozelandzki departament rolnictwa, aby pomóc w wykrywaniu rui u bydła. Stosowany u byków oraz byków poddanych zabiegowi wazektomii (Gomera), posiada zalety zarówno dla hodowców bydła mięsnego oraz bydła mlecznego.
Znacznik rui pozwoli hodowcy oszacować z większą dokładnością aktywność rujową stada - co jest pomocne w podejmowaniu decyzji odnośnie żywienia, uboju oraz lepszego zarządzania stadem.
Znacznik rui jest solidnym, regulowanym kantarem mocowanym na spodzie stożkowego znacznika wraz ze swobodnie obracającym się łożyskiem w kształcie kuli. Znacznik posiada specjalny zbiornik płynu i działa podobnie co długopis kulkowy. Płyn znacznika posiada specjalną formułę z dodatkiem olejku, dostępnym w kolorze magneta, niebieskim, żółtym i zielonym. Bardzo ważne jest, aby używać jedynie rekomendowanych typów płynów, które zachowują właściwości klejące długo po wystawieniu na działanie powietrza i mogą być łatwo usunięte ze zwierzęcej skóry poprzez przemycie detergentem oraz nie są toksyczne.
W czasie odbywania godów, kulkowy pojemnik ma kontakt z placami, bokiem oraz tylną częścią krowy. Obracane łożysko kulkowe maluje widoczną smugę na grzbiecie zwierzęcia. Oznaczenia będą widoczne w przybliżeniu od 4 do 14 dni.
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Kontakty Bentley Polska Sp. z o.o.
+48 22 8
+48 22 863 90 42
pokaż

Osoba kontaktowa Przemysław Sikorski
* Poinformuj dealera, że znalazłeś ogłoszenie na Agronovator.pl
Dealer Agronowator od: 02.11.2016

Wysłanie wiadomości
Do góry