Komin wentylacyjny fi 570mm izolowany PU do budynków inwentarskich

947,10 PLN
≈ 222,56 EUR
≈ 262,84 USD
Kontakt z dealerem
Lokalizacja: Polska, Opolskie
10.10.2017
Data zamieszczenia:
21
Ilość wyświetleń:
178413
Numer ogłoszenia:

Dodatkowe informacje
Podstawowe parametry:
Dodatkowe wyposażenie:
w zestawie płyta dachowa i przepustnica
Kolory:
czarny
Materiał:
tworzywo sztuczne ABS, poliuretan
Opakowanie:
1 sztuka
Rozmiar:
średnica komina - 570 mm, długość całkowita 100 cm, grubość ścianki 30 mm
Opis Produktu:
Profesjonalny komin wentylacyjny do kurników, chlewni i budynków inwentarskich. Ma on średnicę 57cm i wysokość całkowitą 1m. Komin dachowy do budynków inwentarskichwykonany jest z tworzywa ABS wypełnionego pianką poliuretanową. Całkowita grubość ścianki wynosi 30mm. 

Dzięki dokładnej izolacji, wlot kominowy do kurników zapewnia wysoką szczelność temperaturową, nie dochodzi tu do przemarzania ścianek czy zamoknięcia. Bardzo precyzyjne wykonanie i zastosowanie najwyższej jakości materiałów zapewnia wieloletnią trwałość i odporność na działanie warunków pogodowych czy wpływ szkodliwego klimatu z kurnika.

Kominy do wentylowania kurników w zależności od typu mogą funkcjonować samoczynnie na zasadzie cugu powietrza lub poprzez wymuszony obieg z wykorzystaniem wentylatorów kominowych Multifan. Mają przygotowany otwory montażowe do powieszenia silników wymuszających przepływ powietrza. Do właściwego obiegu powietrza w kurniku zalecane jest stosowanie wentylatorów kominowych w połaczeniu z sytemem ściennych wlotów powietrza, których pracą będzie zarządzał odpowiedni sterownik klimatu.

Standardowo komin do przepływu powietrza ma wysokość całkowitą 1m. Opcjonalnie można dokupić przedłużkę tunelową do kominów wentylacyjnych umożliwiającą ustawienie wlotu na odpowiednim poziomie pod sufitem.

Przy zamawianiu prosimy również o wskazanie modelu komina wentylacyjnego, których rodzaje przedstawiono na zdjęciu nr 3. Cena za wlot powietrza fi 570mm jest jednakowa niezależnie od typu wybranej wentylacji kominowej. Dodatkowo w zestawie z każdym kominem do wentylacji znajduje się płyta dachowa oraz przepustnica.
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Kontakty Galvet Sp. zo.o.
+48 512
+48 512 490 068
pokaż

Osoba kontaktowa Florian
* Poinformuj dealera, że znalazłeś ogłoszenie na Agronovator.pl
Dealer Agronowator od: 27.10.2016

Wysłanie wiadomości
Do góry