Kompletny moduł napędowy z czujnikiem moc 0.75kW do linii poprzecznej fi 75mm

1 756,32 PLN
≈ 414,44 EUR
≈ 489,17 USD
Kontakt z dealerem
Lokalizacja: Polska, Opolskie
10.10.2017
Data zamieszczenia:
6
Ilość wyświetleń:
178423
Numer ogłoszenia:

Dodatkowe informacje
Podstawowe parametry:
Dodatkowe wyposażenie:
czujnik klapkowy wyłączający silnik
Kolory:
jak na zdjęciu
Materiał:
tworzywo sztuczne, stal ocynkowana
Opakowanie:
sprzedawany na sztuki
Rodzaj rury:
PCV fi 75 mm
Zasilanie:
400 V
Opis Produktu:
Kompletna jednostka napędowa paszociągu z silnikiem, przekładnią, czujnikiem oraz zsypem. Profesjonalny silnik napędowy do automatycznych systemów karmienia drobiu: brojlerów, niosek, kaczek czy indyków. Oferowany motor napędowy linii karmienia o mocy 0,75 kW zasilany jest trójfazowo 380V. Silnik napędzający spiralę w rurze wyposażony został w specjalny czujnik, którego zadaniem jest utrzymywanie odpowiedniego poziomu paszy w hooperach linii wzdłużnej. Moduł napędowy linii poprzecznej karmienia przeznaczony jest do montażu na rurach PCV o średnicy fi 75mm. 

Ze względu na pełnioną funkcje silnik napędowy paszociągu umieszczany jest na końcu linii poprzecznej nad ostatnim zasobnikiem (Hooperem) linii wzdłużnej. Moduł napędowy paszociągu został wyposażony w przekładnię, która pozwala na jego połączenie ze spiralą fi 75mm, która okręcając się w rurze PCV fi 75 mm transportuje paszę wzdłuż linii poprzecznej systemu karmienia brojlerów. 

Zasada działania silnika polega na tym, ze jeśli w zasobnikach zasilających karmidła w linii wzdłużnej skończy się pasza za sprawą wbudowanego czujnika wysłany zostanie sygnał, który uruchomi motor napędzający spiralę z paszą w linii poprzecznej połączonej z głównym silosem. W tym momencie, gdy hoopery zostaną napełnione paszą a czujnik zablokuje dalszy nasyp pokarmu. Cały cykl uruchomi się ponownie, gdy w zasobnikach zacznie brakować paszy dla drobiu. Sposób działania spiralnych systemów karmienia drobiu jest jednym z najpopularniejszych oraz najbardziej niezawodnych mechanizmów w automatycznych liniach paszowych wykorzystywanych w profesjonalnych hodowlach drobiu. 

W ofercie posiadamy również silnik napędowy do linii poprzecznej paszociągu 0.75kW do montażu na rurę fi 90mm.
Kompletna jednostka napędowa paszociągu z silnikiem, przekładnią, czujnikiem oraz zsypem.
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Kontakty Galvet Sp. zo.o.
+48 512
+48 512 490 068
pokaż

Osoba kontaktowa Florian
* Poinformuj dealera, że znalazłeś ogłoszenie na Agronovator.pl
Dealer Agronowator od: 27.10.2016

Wysłanie wiadomości
Do góry