Kompletny motoreduktor 1.1kW z jednostką kontrolną do linii poprzecznej fi 90mm

1 964,94 PLN
≈ 463,67 EUR
≈ 547,27 USD
Kontakt z dealerem
Lokalizacja: Polska, Opolskie
07.10.2017
Data zamieszczenia:
6
Ilość wyświetleń:
178424
Numer ogłoszenia:

Dodatkowe informacje
Podstawowe parametry:
Dodatkowe wyposażenie:
czujnik klapkowy wyłączający silnik
Kolory:
jak na zdjęciu
Materiał:
tworzywo sztuczne, stal ocynkowana
Opakowanie:
1 sztuka
Rozmiar:
na rurę PCV fi 90 mm
Opis Produktu:
Oferowany motor napędowy o mocy 1,1 kW z jednostką sterującą na rurę fi 90mm do systemów karmienia drobiu: brojlerów, niosek, kaczek czy indyków. 

Kompletny zestaw silnika z jednostką kontrolną montowany jest na końcu linii poprzecznej paszociągu (nad ostatnim zasobnikiem (Hooperem) linii wzdłużnej) ma za zadanie transportować i kontrolować poziom paszy w liniach wzdłużnych. Karma dostarczana jest za pomocą spirali, połączoną z przekładnią silnika. Motoreduktor kontrolowany jest natomiast przez jednostkę sterującą znajdującą się w zestawie, a dokładniej przez wbudowany w czujniki klapkowy. 

Przedstawiony kompletny motoreduktora 1,1 kW z jednostką kontrolną przeznaczony jest do długich paszociągów, w których ważną rolę odgrywa wysoka wytrzymałość i ciągłość pracy motoru napędowego jakim jest silnik. 

Proponowany zestaw do linii poprzecznej składa się z: 
silnika napędowego o mocy 1,1kW - zasilanego trójfazowo 380V, który posiada specjalną przekładnię do spirali na rurę fi 90 mm,
oraz jednostki kontrolnej - zawierającego trzy wyjścia: na rurę fi 90 mm ze spiralą, kolejne do przekładni obracającej i ostanie dla rury teleskopowej do zasobnika łączonego z linią wzdłużną. 
Dodatkowo dana jednostka końcowa odpowiada za sterowanie silnikiem, a cały proces tego działania przedstawiono poniżej.
  • Czujnik w zasobniku linii wzdłużej przesyła impuls, gdy zabraknie paszy, jednocześniewłączając silnik, który zaczyna obracać spiralę (wewnątrz rury). Wówczas spirala pobiera paszę ze silosu i rozprowadza ją aż do zapełnienia ostatniego zbiornikach linii wzdłużnej.
  • W momencie, gdy końcowy zasobnik jest pełny, wymieniony wcześniej czujnik odłącza zasilanie wraz z motorem napędowym całego paszociągu - w tym przypadku motoreduktorem 1,1 kW.
  • W razie niewyjaśnionej przerwy działaniu czujnika zbliżeniowego (w zbiorniku), motor napędowy odłączy się awaryjnie za pomocą czujnika klapkowego umieszczonego w środku jednostki kontrolnej.


Sposób działania spiralnych systemów karmienia drobiu jest jednym z najpopularniejszych oraz najbardziej niezawodnych mechanizmów w automatycznych liniach paszowych wykorzystywanych w profesjonalnych hodowlach drobiu. 

W naszej ofercie znajduje się również kompletny napęd linii poprzecznenj paszociągu z czujnikiem 0.55kW do rur fi 90mm o podobnym przeznaczeniu.
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Kontakty Galvet Sp. zo.o.
+48 512
+48 512 490 068
pokaż

Osoba kontaktowa Florian
* Poinformuj dealera, że znalazłeś ogłoszenie na Agronovator.pl
Dealer Agronowator od: 27.10.2016

Wysłanie wiadomości
Do góry