Kompletny napęd linii poprzecznej paszociągu z czujnikiem 0.55kW do rur fi 90mm

2 479,14 PLN
≈ 585,01 EUR
≈ 690,48 USD
Kontakt z dealerem
Lokalizacja: Polska, Opolskie
03.10.2017
Data zamieszczenia:
2
Ilość wyświetleń:
178425
Numer ogłoszenia:

Dodatkowe informacje
Podstawowe parametry:
Dodatkowe wyposażenie:
czujnik klapkowy wyłączający silnik
Kolory:
jak na zdjęciu
Materiał:
tworzywo sztuczne, stal ocynkowana
Opakowanie:
sprzedawany na sztuki
Rodzaj rury:
PCV fi 90 mm
Zasilanie:
400 V
Opis Produktu:
Profesjonalny silnik napędowy o mocy 0,55kW przeznaczony do napędzania linii poprzecznej w systemach karmienia drobiu. Silnik do linii karmienia posiada wyjście na rurę poprzeczną o średnicy fi 90 mm. Motor do linii poprzecznej mam za zadanie napędzać żmijkę (spiralę) znajdującą się wewnątrz rury fi 90 mm, która przesuwa paszę bezpośrednio z silosów. Ze względu na pełnioną funkcję silnik z czujnikiem powinien zostać zamontowany na końcu linii poprzecznej nad ostatnim zbiornikiem zasypowym linii wzdłużnej. 

Oferowany silnik napędowy paszociagu ma wbudowany czujnik, który automatycznie załącza się, gdy w zbiornikach - hooperach brakuje paszy. Sygnał z czujnika uruchamia proces napełniania zbiorników, skąd pasza zostanie przesunięta do linii wzdłużnych i w efekcie do każdego karmidła dla drobiu. W momencie, gdy odpowiednia ilość paszy zostanie zasypana w ostatnim hooperze czujnik w motorze napędowym spowoduje zamknięcie linii. Jest to jeden z najpopularniejszych i najbardziej niezawodnych systemów napełniania paszy w automatycznych liniach karmienia drobiu. Miejsce montażu motoru napędowego z czujnikiem do rur PCV fi 90mm dokładnie wskazuje schemat na zdjęciu numer 4.

Silnik napędowy do systemu karmienia drobiu zasilany jest trójfazowo 380V. Całość połączona jest z napędem do przesuwania paszy za sprawą specjalnej przekładni. Całość wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, stanowiących gwarancję trwałości oraz niezawodności oferowanego silnika napędu linii poprzecznej.
W ofercie posiadamy również silnik z modułem napędowym na rury fi 75mm oraz motor do systemów karmienia o mocy 0.75kW.
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Kontakty Galvet Sp. zo.o.
+48 512
+48 512 490 068
pokaż

Osoba kontaktowa Florian
* Poinformuj dealera, że znalazłeś ogłoszenie na Agronovator.pl
Dealer Agronowator od: 27.10.2016

Wysłanie wiadomości
Do góry