Kompletny system pojenia dla młodych gęsi i kaczek goDRINK, system pojenia, poidło kropelkowe

131,94 PLN
≈ 31,13 EUR
≈ 36,75 USD
Kontakt z dealerem
Lokalizacja: Polska, Opolskie
10.10.2017
Data zamieszczenia:
5
Ilość wyświetleń:
178426
Numer ogłoszenia:

Dodatkowe informacje
Kompletny system pojenia dla młodych gęsi i kaczek goDRINK,
system pojenia, poidło kropelkowe
Podstawowe parametry:

Kolory: jak na zdjęciu
Materiał: wysokiej jakości tworzywo sztuczne
Opakowanie: zestaw zawiera komplet elementów, cena dotyczy całego zesta
Rozmiar: Zestaw wystarczający na pojenie do 30 młodych gęsi

Opis Produktu:

Domowy zestaw kompletnego systemu pojenia przeznaczony dla młodych gęsi i kaczek, a także dla bażantów, kur lub przepiórek. Oferowany komplet znakomicie sprawdza się w niewielkich przydomowych hodowlach, jednakże może zostać rozbudowany, aby stworzyć większy system pojenia. Profesjonalne hodowle wykorzystują systemy pojenia oparte na podobnej konstrukcji. Powyższy system pojenia dla gęsi i kaczek jest w stanie obsłużyć do 30 ptaków.

Zaczynając od początku, woda w systemie dostarczana będzie z zasobnika wodnego o pojemności 12 l, wykonanego z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Posiada on również przykrywę, która chroni wodę przed zabrudzeniami z zewnątrz. Zasobnik posiada wyjście na wąż fi 10. Kolejnym elementem wchodzącym w skład kompletu, jest filtr wody, montowany na samym początku systemu. 

Zestaw systemu pojenia dla młodych gęsi i kaczek zawiera również dwa trójniki do węża fi 10 mm i 4 rozgałęźniki Y węża fi 7 mm. Oba produkty wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Woda w systemie transportowana jest za pomocą węża fi 10 mm oraz węża 7 mm - długość każdego z wężów wynosi 10 m. 

Ptaki będą pobierały wodę z poideł miseczkowych, które działają w sposób automatyczny (na zasadzie grawitacyjnej). Miseczka w momencie, gdy zostaje zapełniona wodą, opada lekko w dół, blokując tym samym dalsze napełnianie. Warto dodać, że miseczki tego rodzaju są głębokie i świetnie spisują się w przypadku kur, gęsi oraz kaczek. 

Zastosowanie powyższego systemu pojenia znacznie ułatwia pracę hodowcy, zaoszczędzając jego czas, a także zapewniając ptakom stałydostęp do świeżej wody. W razie potrzeby możliwa jest rozbudowa zestawu.
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Kontakty Galvet Sp. zo.o.
+48 512
+48 512 490 068
pokaż

Osoba kontaktowa Florian
* Poinformuj dealera, że znalazłeś ogłoszenie na Agronovator.pl
Dealer Agronowator od: 27.10.2016

Wysłanie wiadomości
Do góry