Korpus regulatora poziomu w poidle (TAV10)

3,39 PLN
≈ 0,80 EUR
≈ 0,94 USD
Kontakt z dealerem
Lokalizacja: Polska, Opolskie
29.09.2017
Data zamieszczenia:
4
Ilość wyświetleń:
178473
Numer ogłoszenia:

Dodatkowe informacje
Podstawowe parametry:
Dodatkowe informacje:regulowanie poziomu wody w poidleKolory:białyMateriał:tworzywo sztuczne PCVOpakowanie:towar sprzedawany na sztukiRozmiar:wysokość 5,8cm, średnica gwintu 28mm
Opis Produktu:
Korpus do regulowania poziomu wody w poidle wkręcany . Stosowany w standardowych poidłach typu dzwonowego w hodowlach drobiu czy brojlerów. Wykonany jest z twardego i bardzo wytrzymałego tworzywa. 

Przy użyciu korpusu w poidle możemy dostosowywać poziom wody, jaki będzie się znajdować w rynnie poidła dzwonowego. Dokręcając korpus regulujący do poidła, zwiększamy siłę ściśnięcia sprężyny TAV12 znajdującej się poniżej korpusu. Tym samym sprawiamy, że ilość wody w poidle będzie większa. Zawór dłużej będzie otwarty do momentu osiągnięcia odpowiednio dużej ilości wody, która przeważy siłę ściśnięcia sprężyny i uruchomi blokadę zaworu.

Korpus regulatora poziomu TAV10 jest dedykowany do poideł dzwonowych typu:
Zobacz  Poidło dzwonowe standard     Zobacz  Poidło dzwonowe gęsi, indyki RIM-200     Zobacz Poidło dzwonowe bezbalastowe RIM-100

Regulator ilości wody poidła sprzedawany jest na sztuki.
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Kontakty Galvet Sp. zo.o.
+48 512
+48 512 490 068
pokaż

Osoba kontaktowa Florian
* Poinformuj dealera, że znalazłeś ogłoszenie na Agronovator.pl
Dealer Agronowator od: 27.10.2016

Wysłanie wiadomości
Do góry