Korytko karmnik z mostkiem podziałowym dla gołębi 75cm

37,13 PLN
≈ 8,73 EUR
≈ 10,30 USD
Kontakt z dealerem
Lokalizacja: Polska, Opolskie
07.10.2017
Data zamieszczenia:
10
Ilość wyświetleń:
178475
Numer ogłoszenia:

Dodatkowe informacje
Podstawowe parametry:
Kolory:
szary
Materiał:
wysokiej jakości tworzwo sztuczne
Opakowanie:
1 sztuka
Rozmiar:
75 x 10 x 14 cm
Opis Produktu:
Praktyczne korytko z otwieraną kratką przeznaczone jest zarówno dla gołębi pocztowych, jak i ozdobnych. Większość elementów została zbudowana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które charakteryzuje się odpornością na działanie czynników klimatycznych oraz promieniowania UV. Mostek podziałowy zbudowany jest natomiast, ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo ,co zapewni świetną ochronę przed korozją na wiele lat. Dzięki czemu karmnik dla gołębi może być umieszczony nie tylko w gołębniku ale także na zewnątrz w wolierach.

Prezentowany karmnik z mostkiem podziałowym dla gołębi zbudowany został z kilku elementów. Pierwszym z nich jest korytko ze specjalnie zaokrągloną krawędzią do środka, aby zapobiec ewentualnemu wysypywaniu paszy przez ptaki. Kolejną częścią, która można wyróżnić w budowie proponowanego paśnika jest czarna kratka, która pomaga w utrzymaniu higieny w środku misy oraz służy jako podział na stanowiska do karmienia gołębi. Dzięki temu może z niego korzystać wiele osobników i nie będą sobie przeszkadzały podczas jedzenia. Oba elementy łączą dwie ścianki mocujące, razem ze sobą oraz zapewniają stabilność proponowanego żernika, dzięki czemu ptaki nie będą w stanie go przewrócić. Korytko można łatwo utrzymać w czystości ze względu na otwieraną kratkę i łatwy dostęp do środka. Mostek ten zapobiegawczo został wyposażony w zaczep, który stabilizuje kratkę do misy na pasze i ułatwia przenoszenie karmidła. .

Oferowane karmidło z otwieraną kratką dla gołębi pocztowych i ozdobnych posiada następujące wymiary: 75 cm długości, 10 cm szerokości i 14 cm wysokości .
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Kontakty Galvet Sp. zo.o.
+48 512
+48 512 490 068
pokaż

Osoba kontaktowa Florian
* Poinformuj dealera, że znalazłeś ogłoszenie na Agronovator.pl
Dealer Agronowator od: 27.10.2016

Wysłanie wiadomości
Do góry