Kropelkowy system pojenia zestaw PREMIUM-CUP 10 linia 2 mb, system pojenia

125,87 PLN
≈ 29,58 EUR
≈ 34,93 USD
Kontakt z dealerem
Lokalizacja: Polska, Opolskie
07.10.2017
Data zamieszczenia:
6
Ilość wyświetleń:
178525
Numer ogłoszenia:

Dodatkowe informacje
Kropelkowy system pojenia
zestaw PREMIUM-CUP 10 linia 2 mb,
system pojenia


Podstawowe parametry:

Materiał:
tworzywo sztuczne, stal nierdzewna, stal ocynkowana

Opakowanie:
1 kompletny zestaw

Rozmiar:
rura 2 metry długości

Opis Produktu:

Niplowy system pojenia kur niosek i brojlerów o dużej wydajności, zbudowany na bazie rury kwadratowej PCV o długości 2 metrów. Powyższa automatyczna linia pojenia bażantów wyposażony został w 10 stanowisk ze smoczkami i miseczkami okapowymi, z których ptaki mogą pobierać wodę. Szacuje się, że jeden zestaw wystarcza na maksymalnie 160 ptaków (drobiu/ptaków ozdobnych). 2-metrowy system do pojenia kur i kaczek przystosowany jest do pracy ze zredukowanym ciśnieniem lub zasobnikiem wodnym. 2-metrowe rury można łączyć ze sobą, tworząc linie o większej długości. Jeden komplet jest w stanie obsłużyć do 140 ptaków.

Zasada działania całego zestawu jest bardzo prosta. Niple ze stali nierdzewnej wkręcone w rurę kwadratową, w której transportowana jest woda. Każdy nipel wydaje wodę na poziomie 90 cm2/min po trąceniu dziobem przez ptaka. Stal nierdzewna, z której wykonane są smoczki, zapewnia najwyższą wytrzymałość i żywotność. Pod każdym smoczkiem zamocowano miseczki okapowe, które minimalizują straty wodne.

Oferowany kropelkowy system pojenia brojlerów opiera się na dwóch rurach. Rura kwadratowa 22 x 22 mm została wykonana z wysokiej jakości tworzywa PCV. Jest ona połączona bezpośrednio z rurą okrągłą ze stali ocynkowanej, która ma za zadanie nadawać stabilności całej linii. Zaletą kropelkowych systemów pojenia jest wysoka wydajność, łatwość utrzymania czystości linii oraz możliwość łączenia w dłuższe odcinki.

Jedna automatyczna linia pojenia drobiu PREMIUM-CUP 10 zawiera: 
poidło niplowe nierdzewne - 10 sztuk
miseczka okapowa dwuramienna duża - 10 sztuk
rura okrągła nośna fi 26,75 mm - 2 metry
rura kwadratowa PCV 22 x 22 mm - 2 metry
mufa elastyczna do łączenia rur kwadratowych 22 x 22 mm - 1 sztuka
łącznik rury kwadratowej 22 x 22 mm z rurą okrągłą fi 26,75 mm - 3 sztuki
łącznik rury okrągłej fi 26,75 mm - 1 sztuka

Kropelkowa linia pojenia bażantów może być zasilana na dwa sposoby: 
z zasobnika - linia połączona jest bezpośrednio z zasobnikiem, który znajduje się ponad poziomem linii pojenia. Całość pracuje na zasadzie grawitacyjnej, nie jest wymagany reduktor ciśnienia. Na końcu linii powinien być zainstalowany odpowietrznik. 
z sieci wodnej - linia pojenia podłączona jest do sieci wodociągowej. Ten sposób montażu wymaga reduktura ciśnienia, który zmniejszy ciśnienie wody na wejściu. Na zakończeniu linii stosowany jest również odpowietrznik. Całość została przedstawiona na zdjęciu nr 2.

Uwaga! 
Zestaw systemu pojenia dla kur nie posiada w zestawie odpowietrznika ani regulatora ciśnienia. Zestaw obejmuje wyłącznie linię 2 metrową. System nie jest składany na gotowo. Na życzenie klienta linia może być bezpłatnie zmontowana - czas oczekiwania 7 dni roboczych.
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Kontakty Galvet Sp. zo.o.
+48 512
+48 512 490 068
pokaż

Osoba kontaktowa Florian
* Poinformuj dealera, że znalazłeś ogłoszenie na Agronovator.pl
Dealer Agronowator od: 27.10.2016

Wysłanie wiadomości
Do góry