Końcowy odpowietrznik do linii pojenia ze złączką prost

53,65 PLN
≈ 12,61 EUR
≈ 14,89 USD
Kontakt z dealerem
Lokalizacja: Polska, Opolskie
24.09.2017
Data zamieszczenia:
1
Ilość wyświetleń:
178434
Numer ogłoszenia:

Dodatkowe informacje
Końcowy odpowietrznik do linii pojenia ze złączką prost

Podstawowe parametry:
Kolory:
Transparentna rurka, czerwony korek spustowy, czarna mufa (jak na zdjęciu)
Materiał:
Wysokiej jakości tworzywo sztuczne
Opakowanie:
Produkt sprzedawany na sztuki
Rozmiar:
Długość rurki odpowietrznika: 45 cm
Długość mufy: 7,5 cm
Opis Produktu:
Profesjonalne zakończenie odpowietrzające przeznaczone do krótkich linii systemu pojenia (do 20 mb). W całości wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, jest bardzo solidne i wytrzymałe, przez co niezawodnie zabezpiecza cały układ przed zapowietrzeniem

Sposób przyłączenia odpowietrznika do systemu pojenia jest bardzo prosty. Za pomocągumowej złączki (mufy) o specjalnie wyprofilowanym otworze oraz zaciskowych klipsachłączy się go z kwadratową rurą 22 x 22 mm. Dodatkowo na zakończeniu rury znajduje siękorek spustowy, który służy wylewaniu wody z linii systemu. Korek ten może zostać swobodnie usunięty w celu podłączenia odpowietrznika do węża 1/2" lub 3/4". 

Długa na 45 cm rurka odpowietrznika jest wykonana z transparentnego materiału. W jej wnętrzu znajduje się niewielka czerwona kuleczka, która wskazuje nam poziom słupa wody. 

Z uwagi na to, iż oferowany produkt przeznaczony jest do odpowietrzania krótkich linii pojenia, szczególnie korzystne jest jego połączenie z reduktorem ciśnienia w systemach pojenia. Daje to pełną gwarancję zabezpieczenia przed zalaniem budynku inwentarskiego w przypadku ewentualnej awarii układu.
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Kontakty Galvet Sp. zo.o.
+48 512
+48 512 490 068
pokaż

Osoba kontaktowa Florian
* Poinformuj dealera, że znalazłeś ogłoszenie na Agronovator.pl
Dealer Agronowator od: 27.10.2016

Wysłanie wiadomości
Do góry