Kompletny zestaw do budowy ogrodzenia elektrycznego dla koni GARD Horse 200 z taśmą, pastuch elektr.

567,30 PLN
≈ 133,31 EUR
≈ 157,44 USD
Kontakt z dealerem
Lokalizacja: Polska, Opolskie
06.10.2017
Data zamieszczenia:
5
Ilość wyświetleń:
178430
Numer ogłoszenia:

Dodatkowe informacje
Kompletny zestaw
do budowy ogrodzenia elektrycznego
dla koni GARD Horse 200 z taśmą, pastuch elektr.
Podstawowe parametry:

Kolory: Taśma w kolorze białym
Materiał:
Obudowa elektryzatora z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, taśma z nici polietylenowych z drucikami ze stali nierdzewnej
Opakowanie: Kompletny zestaw (bez słupków)

Opis Produktu:

Profesjonalny zestaw do budowy ogrodzenia elektrycznego - kompletny i gotowy do podłączenia (zestaw nie zawiera jedynie słupków drewnianych). Przeznaczony w szczególności do konstruowania wybiegu dla koni. Składa się ze wszystkich niezbędnych elementów do budowy solidnego i skutecznego pastucha. 

Przy konstruowaniu linii ogrodzenia wybiegu dla koni istotne jest zastosowanie odpowiedniego elektryzatora. Konie są wrażliwe na bodźce elektryczne, z tego względu urządzenie nie powinno generować zbyt silnych impulsów. Z tego względu do niniejszego zestawu dołączono elektryzator sieciowy Easy GARD o maksymalnej energii impulsu równiej 1000 mJ. Jest ona dobrana tak, by nie wyrządzić zwierzęciu krzywdy. Elektryzator o napięciu wyładowania 7200V wytwarza krótkotrwałe impulsy elektryczne i jest w stanie zasilić ogrodzenie o długości 8 km. Niezaprzeczalnym atutem urządzenia jest niski pobór prądu - zaledwie 4W. Dodatkowo dla usprawnienia pracy elektryzator został wyposażony w specjalną lampkę, która w czytelny sposób informuje o prawidłowości działania aparatu. 

W zestawie znajduje się wytrzymała oraz mocna taśma RUBAN o szerokości 10 mm. Sploty przewodu wykonane zostały z włókien polietylenowych. Materiał ten charakteryzuje się wysoką odpornością na promieniowanie UV oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne. Co więcej w celu zwiększenia przewodnictwa elektrycznego w taśmę wpleciono 3 druciki ze stali nierdzewnej o grubości 0,2 mm każdy. Cała struktura taśmy sprawia, że przewód nie odkształca się i wytrzymuje naciski nawet do 70 kg. 

Aby maksymalnie zabezpieczyć elektryzator i całą linię pastucha przed ewentualnymi awariami w komplecie znajdują się specjalne izolatory taśmowe z gwintem przeznaczonym do mocowania do słupków drewnianych. Dodatkowo zestaw wzbogacony został o standardowy metalowy uziom o długości 32 cm, którego zadaniem jest optymalizacja pracy elektryzatora. 

Konstruując ogrodzenie elektryczne dla koni niezbędne jest skonstruowanie specjalnej bramy przepędowej. Do tego celu służy specjalny zestaw bramowy, który gwarantuje bezpieczne przejście dla zwierząt. 

Każdy zestaw zawiera instrukcję montażową w języku polskim, w której zawarte są szczegółowe informacje nt. budowy skutecznego ogrodzenia elektrycznego.
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Kontakty Galvet Sp. zo.o.
+48 512
+48 512 490 068
pokaż

Osoba kontaktowa Florian
* Poinformuj dealera, że znalazłeś ogłoszenie na Agronovator.pl
Dealer Agronowator od: 27.10.2016

Wysłanie wiadomości
Do góry