Kołnierz zsypowy pod silos z paszą + 1 wyjście na poprzeczkę fi90 mm

595,74 PLN
≈ 139,99 EUR
≈ 165,33 USD
Kontakt z dealerem
Lokalizacja: Polska, Opolskie
27.09.2017
Data zamieszczenia:
Ilość wyświetleń:
178395
Numer ogłoszenia:

Dodatkowe informacje
Podstawowe parametry:
Dodatkowe informacje:
mechaniczna regulacja ilości dostarczanej paszy
wrzeciono zapobiegające blokowaniu się zsypu

Kolory:
jak na zdjęciu
Materiał:
odporne na warunki pogodowe tworzywo sztuczne
jarzmo wykonane z ocynkowanej stali
Opis Produktu:
Mocny kołnierz zsypowy pod silosy na paszę do systemów karmienia brojlerów. Kołnierz posiada jedno wyjście na poprzeczkę do linii karmienia kurcząt o średnicy 90mm. 

Kołnierz do silosów posiada zsyp na paszę dla brojlerów o średnicy 45cm, który umieszcza się bezpośrednio pod silosem lub zbiornikiem z karmą dla drobiu. Kołnierz na zsyp z silosawykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego odpornego na działanie warunków atmosferycznych i wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne czy pękanie. Zsyp do systemów karmienia gęsi osłania paszę przed deszcze, wywiewaniem i chroni przed szkodnikami, które mogły by próbować dostać się do karmy.

Kołnierz zsypowy na paszę dla indyków połączony jest z jarzmem wykonanym z ocynkowanej stali. To do niego spada karma do brojlerów, która następnie transportowana jest liniami poprzecznymi do kurnika do linii wzdłużnych automatycznego karmienia niosek. Pasza przenoszona jest dzięki spiralom do linii wzdłużnych o średnicy 90mm w specjalnych rurach PCV fi 90mm.

Dodatkowo w jarzmie zsypowym pod silosy umieszczone jest żeliwne wrzeciono, które odpowiada za wzruszanie paszy i chroni przed zatrzymywaniem się ziarna w zsypie, co mogło by przerwać dopływ paszy w karmidłach automatycznych dla niosek. Sam zsyp posiada ogranicznik ilościowy, który umożliwia regulowanie ilości paszy jaka będzie wpadać do jarzma i zostanie dostarczana do kurników.

Kołnierz zsypowy ma wymiary całkowite: 75x45x65xcm (dł. x szer. x wys.). 
Średnica kołnierza zsypowego do systemów karmienia brojlerów wynosi 45cm.
Zsyp przystosowany jest do pracy w liniach spiralnych poprzecznych do karmienia drobiuo średnicy 90mm.
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Kontakty Galvet Sp. zo.o.
+48 512
+48 512 490 068
pokaż

Osoba kontaktowa Florian
* Poinformuj dealera, że znalazłeś ogłoszenie na Agronovator.pl
Dealer Agronowator od: 27.10.2016

Wysłanie wiadomości
Do góry