Króciec - łącznik wejściowy węża fi 10 mm z zasobnikiem wodnym

7,32 PLN
≈ 1,73 EUR
≈ 2,04 USD
Kontakt z dealerem
Lokalizacja: Polska, Opolskie
07.10.2017
Data zamieszczenia:
5
Ilość wyświetleń:
178530
Numer ogłoszenia:

Dodatkowe informacje
Podstawowe parametry:
Kolory:
czarny
Materiał:
tworzywo sztuczne, nakrętka metalowa
Opakowanie:
produkt sprzedawany na sztuki
Rozmiar:
mocowanie węża fi 10 mm
Opis Produktu:
Powyższy króciec używany jest w celu połączenia zasobnika oraz węża o średnicy 10 mm. Budowa łącznika (wytrzymałe tworzywo sztuczne oraz metalowa nakrętka) sprawia, że takie połączenie będzie szczelne oraz będzie nam służyć przez długi czas.

Ten prosty element konstrukcyjny pozwala nam na samodzielne zbudowanie, bądź też usprawnienie systemu pojenia połączonego z zasobnikiem z wodą. Dołączona nakrętka pozwala na solidne zamontowanie łącznika w danym zbiorniku.

Króciec można montować w różnych pojemnikach, które będą służyć nam za zasobnik wodny, takich jak na przykład kanister czy baniak.

Warto dodać, że optymalną wysokością na jakiej najlepiej zamontować ten łącznik to 5 cm nad dnem zbiornika z wodą. Dzięki temu wszelkie ewentualne nieczystości, mogące zapchać przewód, osadzą się na dnie zasobnika. Dla pewności warto wyposażyć się w filtrwody, również w celu zabezpieczenia nipli poideł przed zabrudzeniem.
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Kontakty Galvet Sp. zo.o.
+48 512
+48 512 490 068
pokaż

Osoba kontaktowa Florian
* Poinformuj dealera, że znalazłeś ogłoszenie na Agronovator.pl
Dealer Agronowator od: 27.10.2016

Wysłanie wiadomości
Do góry