Krążek linowy mały 40 mm żółty

11,22 PLN
≈ 2,64 EUR
≈ 3,11 USD
Kontakt z dealerem
Lokalizacja: Polska, Opolskie
11.10.2017
Data zamieszczenia:
4
Ilość wyświetleń:
178510
Numer ogłoszenia:

Dodatkowe informacje
Podstawowe parametry:
Kolory:
Kołko żółte
Srebrna osłonka
Materiał:
Osłonka z metalu ocynkowanego
Kółko z tworzywa sztucznego
Opakowanie:
1 sztuka
Rozmiar:
Długość: 6 cm
Szerokość: 4 cm
Opis Produktu:
Oferowany produkt służy do prowadzenia na linie (np. stylonowej) różnego rodzaju podzespołów. Za jego pomocą możemy podwiesić elementy systemu pojenia bez obawy, że opadną oraz regulować ich wysokość. Wyposażony w wygodny haczyk o średnicy otworu 1 cm. 

Kółko bloczka wykonane zostało z wytrzymałego tworzywa sztucznego osadzonego w trwałej metalowej osłonce. Na obwodzie krążka znajduje się wyprofilowany rowek linowy, który zapobiega ześlizgiwaniu się sznura. 

Przeznaczony do sprzężenia z windą ręczną, która naprężając linkę umieszczoną w bloczku, podnosi zawieszone elementy układu pojenia. Dodatkowo krążek linowy daje możliwość swobodnego osadzenia liny i operowania nią w każdym kierunku (ewentualnie zmiany kierunku ciągnięcia liny). 

Obciążenie krążka jest dostosowane do wagi elementów sytemu pojenia. Jednakże, aby nie spowodować przetarcia liny, a w konsekwencji jej przerwania, należy równomiernie rozłożyć bloczki by wyrównać obciążenie.
Niniejszy bloczek stanowi niezbędny element każdego rozległego systemu pojenia, które według potrzeb służy do podtrzymywania, zmiany kierunku czy regulacji napięcia oraz długości liny.
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Kontakty Galvet Sp. zo.o.
+48 512
+48 512 490 068
pokaż

Osoba kontaktowa Florian
* Poinformuj dealera, że znalazłeś ogłoszenie na Agronovator.pl
Dealer Agronowator od: 27.10.2016

Wysłanie wiadomości
Do góry