Rozdrabniacz dyskowy Multicracker, młyny, śrutowniki

1,00 PLN/szt.
≈ 0,23 EUR/szt.
≈ 0,26 USD/szt.
Kontakt z dealerem
Lokalizacja: Polska, Wielkopolskie
10.06.2019
Data zamieszczenia:
93
Ilość wyświetleń:
220195
Numer ogłoszenia:

Dodatkowe informacje
Młyny dyskowe do zbóż, ziół, surowców oleistych i innych materiałów organicznych. Rewolucyjna, opatentowana metoda rozdrabniania surowca za pomocą specjalnych zaprojektowanych dysków Multicracker, pozwala zredukować zapotrzebowanie mocy do 1-2KW na tonę. Urządzenia Multicracker występują w kilku modelach, co pozwala na dobranie odpowiedniego urządzenia do indywidualnych potrzeb klienta, zaczynając od najmniejszego z modeli z przeznaczeniem farmerskim, poprzez modele ze stali nierdzewnej dla przemysłu spożywczego aż do potężnych aplikacji o wydajności od 25 do nawet 100t/h. Technologia Multicracker pozwala precyzyjnie rozdrabniać surowiec przy zachowaniu jednolitej struktury, stałej temperatury oraz małej ilości frakcji pylistej.
Warto również podkreślić możliwość pracy z mokrym surowcem jak wilgotna kukurydza i zboża.
Urządzenia Multicracker spisują się w takich gałęziach przemysłu takich jak: rolnictwo, przemysł paszowy, przemysł spożywczy, przemysł chemiczny, recycling i inne.
Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem rozdrabniaczy Multicracker oraz do kontaktu z naszym działem technicznym w celu uzyskania pełnej specyfikacji 
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Kontakty Barbatus sp. z o.o.
+48 61 8
+48 61 842 52 15
pokaż

* Poinformuj dealera, że znalazłeś ogłoszenie na Agronovator.pl
Dealer Agronowator od: 31.05.2017

Wysłanie wiadomości
Do góry