LICYTACJA 6,52ha blisko budowanego jeziora, do października PILNE

Do negocjacji
Kontakt z dealerem
Lokalizacja: Polska, Opolskie
11.10.2018
Data zamieszczenia:
2
Ilość wyświetleń:
227324
Numer ogłoszenia:

Dodatkowe informacje
Jestem zmuszony do pilnego sprzedania 6,52ha terenów przy budowanym zbiorniku retencyjnym. Dojazd z drogi asfaltowej linie niskiego i średniego napięcia w obrębie działki. Woda, kanalizacja w pobliżu. W studium zagospodarowania rekreacja wypoczynek kempingi hotelarstwo. Można wnioskować o przekształcenie na działki budowlane lub farmę fotowoltaiczną o mocy do około 6MW (lekkie nachylenie południowe mocne nasłonecznienie i dogodne usytuowanie).
Budowany zbiornik wodny z regulowaną plażą, ścieżką rowerową mariną i innymi atrakcjami będzie w odległości około 350-400m od działki, będzie miał powierzchnię 110ha lustra wody i przeznaczony pod żagle i inne ciche sporty wodne. Szczegóły dot inwestycji jak wizualizacje mapki i inne info przesyłam zainteresowanym na maila. Działka położona w miejscu strategicznym dla prowadzenia biznesu. Przewidywany bardzo duży wzrost wartości terenów w najbliższym czasie. Szczegóły pod nr tel  Cena  do negocjacji.
UWAGA! Do października zbieram najlepsze oferty wygrywa najwyższa. Mega okazja

Kup teraz: 1 500 000 pln
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Kontakty
+48 (600
+48 (600) 314756
pokaż

Osoba kontaktowa Bartek
* Poinformuj dealera, że znalazłeś ogłoszenie na Agronovator.pl
Dealer Agronowator od: 11.09.2018

Wysłanie wiadomości
Do góry