Sprzedaż palet F P.H.U. PALETPOL S.C.

Do negocjacji
Kontakt z dealerem
Lokalizacja: Polska, Małopolskie
20.07.2018
Data zamieszczenia:
20
Ilość wyświetleń:
225250
Numer ogłoszenia:

Dodatkowe informacje
Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Zajmujemy się produkcją palet i nie tylko. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Oferujemy:
- palety fito sanitarne
- skrzynio palety
- palety przemysłowe
- palety niestandardowe
- deski paletowe
- opakowania drewniane
- posiadamy własny transport
- dowozimy we wskazane miejsce na określony termin!
- znak IPPC

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych urządzeń, które umożliwiają nam sprawną realizację zleceń. Do produkcji palet używamy najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu palety są solidne i wytrzymałe.
Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Uzupełnieniem naszego asortymentu są także palety przemysłowe oraz niestandardowe. Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać palety na wymiar. Dodatkowo prowadzimy skup desek.
Dysponujemy własnym transportem, dlatego bez problemu dowieziemy do Państwa zakupione produkty. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Zależy nam na Państwa satysfakcji. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy Paletpol w Olszówce.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.


 Pozdrawiamy
 
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Kontakty
+48 (660
+48 (660) 782412
pokaż

Osoba kontaktowa Marcin
* Poinformuj dealera, że znalazłeś ogłoszenie na Agronovator.pl
Dealer Agronowator od: 20.07.2018

Wysłanie wiadomości
Do góry