Króciec z zaworem na wąż fi 10 mm PRIME mosiężny

47,31 PLN
≈ 11,16 EUR
≈ 13,18 USD
Kontakt z dealerem
Lokalizacja: Polska, Opolskie
07.10.2017
Data zamieszczenia:
6
Ilość wyświetleń:
178537
Numer ogłoszenia:

Dodatkowe informacje
Podstawowe parametry:
Kolory:
mosiężny
Materiał:
mosiądz
Opakowanie:
1 sztuka
Rozmiar:
wyjście na wąż fi 10 mm
Opis Produktu:
 
Najwyższej jakości, mosiężny króciec na wąż fi 10 mm z zaworem stosowany w systemach pojenia królików, drobiu i ptactwa ozdobnego. Oferowany króciec pozwala w szczelny sposób połączyć zasobnik wodny systemu pojenia i wąż, dzięki czemu otrzymamy bezawaryjny system pojenia.

Króciec podłączeniowy na wąż do systemu pojenia może być wkręcony w dowolny zasobnik (wiadro, beczka, kanister). Wystarczy nawiercić otwór o średnicy ~11 mm, wkręcić króciec i przykręcić go nakrętką. Dołączona uszczelka zapewniacałkowite szczelne połączenie. Dołączenie zaworu jest bardzo pomocne podczas np. czyszczenia poideł systemu, gdyż w każdej chwili możemy odciąć dopływ wody do poideł.

Wąż fi 10 mm mocowany jest na wyjściu króćca na zasadzie wciskowej. Co ważne, nie jest wymagane stosowanie dodatkowych złączek zaciskowych, ponieważ wyjście posiadawyprofilowania, dzięki którym wąż trwale się na nim utrzymuje.
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Kontakty Galvet Sp. zo.o.
+48 512
+48 512 490 068
pokaż

Osoba kontaktowa Florian
* Poinformuj dealera, że znalazłeś ogłoszenie na Agronovator.pl
Dealer Agronowator od: 27.10.2016

Wysłanie wiadomości
Do góry