Pokrycia dachowe płyty Eurofala Cembrit

19,00 PLN/szt.
≈ 4,38 EUR/szt.
≈ 4,96 USD/szt.
Kontakt z dealerem
Lokalizacja: Polska, Opolskie
05.02.2019
Data zamieszczenia:
46
Ilość wyświetleń:
215901
Numer ogłoszenia:

Dodatkowe informacje
Eurofala"-bezazbestowe pokrycie dachowe na budynki mieszkalne, inwentarskie ,gospodarcze,kurniki,stajnie,magazyny zboża, wiaty.Dodatkowo w ofercie płytki płaskie oraz elewacyjne! Płyty włókno-cementowe 6mm grubości.Materiały włóknisto-cementowe są trwałe i wytrzymałe, nie korodują, są odporne na naturalne związki chemiczne wydzielane przy produkcji zwierzęcej, pozwalają uniknąć efektu skraplania się pary wodnej, nie nagrzewają się w czasie upałów do wysokich temperatur oraz tłumią dźwięki opadów atmosferycznych.
Dodatkowo dachy wykonane z Systemu dachowego EuroFala, można uzupełnić o płyty świetlikowe pvc Eurolux. Zostały one specjalnie zaprojektowane, po to aby w naturalny sposób doświetlić wnętrze budynku, oszczędzając tym samym energię elektryczną. Płyty występują w ośmiu kolorach i czterech wymiarach.Obecnie najtańsze pokrycie dachowe z gwarancją producenta na 15 lat (produkowana w Polsce, więc nie ma problemu z ewentualnymi świadczeniami gwarancyjnymi !) .
Jesteśmy jednym z największych DEALERÓW FABRYCZNYCH w Polsce.Pokrycia wysyłamy bezpłatnym transportem na cały kraj!
W celu ustalenia ceny proszę o kontakt telefoniczny,ponieważ cena uzależniona jest od wielkości dachu.
 
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Kontakty
+48 (603
+48 (603) 971197
pokaż

Osoba kontaktowa Iwona
* Poinformuj dealera, że znalazłeś ogłoszenie na Agronovator.pl
Dealer Agronowator od: 05.03.2018

Wysłanie wiadomości
Do góry