Krążek linowy do windy ręcznej w systemie pojenia

75,60 PLN
≈ 17,84 EUR
≈ 21,06 USD
Kontakt z dealerem
Lokalizacja: Polska, Opolskie
17.10.2017
Data zamieszczenia:
5
Ilość wyświetleń:
178509
Numer ogłoszenia:

Dodatkowe informacje
Podstawowe parametry:
Kolory:
krążek czerwony, reszta metaliczna
Materiał:
metal nierdzewny
Opakowanie:
produkt sprzedawany na sztuki
Rozmiar:
średnica krążka 9 cm
długość korpusu 29 cm
Opis Produktu:
Solidny bloczek o średnicy 90 mm, wykonany z metalu nierdzewnego, przeznaczony jest do montażu wraz z windą ręczną podczas tworzenia złożonych systemów pojenia, bądź karmienia. Na krążek linowy przeprowadza się początkowy odcinek linki stylonowej, która to dalej przebiega przez mniejsze bloczki i rozgałęzia się podwieszając wybrane akcesoria.

Oferowany krążek połączony jest z wytrzymałym korpusem montażowym o długości 29 cm, który należy przymocować bezpośrednio do ściany. Korpus posiada 4 otwory na śruby mocujące oraz 3 otwory, w których możemy umieścić nasz bloczek w zależności od naszych potrzeb.

Linka, która jest użyta do podwieszania elementów pojenia lub karmienia, prowadzona jest przez specjalnie wyprofilowaną prowadnicę, która chroni linkę przed ześlizgnięciem lub wyskoczeniem. Warto zaznaczyć, że kierunek, w którym może przebiegać linka jest dwustronny. 

Wracając do kwestii montażowych, samo kółko, przez które przebiega linka, można w razie potrzeby szybko odmontować od całej konstrukcji. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu praktycznego zacisku, który to możemy dowolnie zaginać lub odginać. 

Powyższy krążek w połączeniu z windą i krążkami innych rozmiarów, znajduje zastosowanie w hodowlach ptactwa, gdzie wymagana jest zmiana wysokości na jakiej zawieszone są poidła lub karmidła.
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Kontakty Galvet Sp. zo.o.
+48 512
+48 512 490 068
pokaż

Osoba kontaktowa Florian
* Poinformuj dealera, że znalazłeś ogłoszenie na Agronovator.pl
Dealer Agronowator od: 27.10.2016

Wysłanie wiadomości
Do góry