nawozy wapniowe granulowane

340,00 PLN/t
≈ 79,08 EUR/t
≈ 90,20 USD/t
Kontakt z dealerem
Lokalizacja: Polska, Łódzkie
Dostawa: Przesyłka do granicy, Przesyłka zagraniczna
31.07.2018
Data zamieszczenia:
3
Ilość wyświetleń:
190986
Numer ogłoszenia:

Dodatkowe informacje
Jednym z elementów świadomego prowadzenia produkcji roślinnej jest utrzymanie właściwego poziomu zakwaszenia gleby. Zakwaszenie gleby jest procesem ciągłym i rolnik ma ograniczony wpływ na jego przebieg. Nasze nawozy wapniowe granulowane Agro Kalk Plus oraz Agro Kalk Magnesium są wytworzone z bogatego węglanu wapnia i magnezu na bazie (mączki) kredowej pochodzenia naturalnego o wyjątkowym rozdrobnieniu, czystości i reaktywności o bardzo dobrej rozpuszczalności w wodzie. W kontakcie z glebą granule nawozu wnikają w głąb gleby i uwalniają dobroczynny wapń i magnez, więc jeśli zależy nam na natychmiastowym efekcie odkwaszenia gleby, należy zdecydować się na wapienie miękkie typu kreda na bazie mączki. Efekt jest natychmiastowy i zauważalny w pierwszym roku stosowania naszych nawozów. Jest to forma bezpieczna w stosowaniu przedsiewnym, pogłównym, na wszystkie rodzaje gleb i roślin, na plantacje wieloletnie o różnych porach roku. Dzięki wysokiej jednorodności granulek i procesie suszenia o jak najmniejszej wilgotności nawozu uzyskuje się wyjątkowo równomierny wysiew na duże odległości, niezależnie od techniki, co obniża koszt prowadzenia upraw.

Rośliny pobierają duże ilości wapnia i magnezu, ale gleba potrzebuje go znacznie więcej, tak więc ze względu na dbałość o żyzność oraz efektywność uprawy i nawożenia konieczne jest wapniowanie nawozami wapniowymi lub wapniowo-magnezowymi, które podnoszą plony i utrzymują prawidłowe zakwaszenie gleby. Nawozy Agro Kalk Plus i Agro Kalk Magnesium są wytworzone z bezpiecznego (CaO*MgO), poddane specjalistycznemu procesowi granulacji i suszenia do jak najmniejszej wilgotności nawozu, który odkwasza glebę i dostarcza wielu ważnych składników pokarmowych rośli. Uregulowany odczyn pH gleby ma wpływ na wielkość plonów i kondycje roślin. Oferuje nawozy wapniowe wysokiej jakosci reaktywności i przyswajalności 100% rozpuszczalnosci w ofercie posiadamy
Agro Kalk Plus
Nawóz wapniowy, wysokoreaktywny, granulowany, na bazie kredy nawozowej (mączki), działający natychmiastowo.

CaCO3 90%
CaCO 52%

Wilgotność: 1,30 - 1,57%

Efektywnie podnosi pH gleby,
od pierwszego roku stosowania.

Dzięki wysokiej jednorodności granulek
i procesie suszenia materiału o jak najmniejszej wilgotności nawozu uzyskuje się wyjątkowo równomierny wysiew na duże odległości, niezależnie od techniki, co obniża koszt prowadzenia upraw.

Nawóz ekologiczny,
pochodzenia naturalnego.


Bezpieczna forma w stosowaniu przedsiewnym, pogłównym, na wszystkie rodzaje gleb i roślin, na plantacje wieloletnie o różnych porach roku.

Skutkuje zwiększoną rozpuszczalnością wapienia.

Nie ulega przeterminowaniu,
nie szkodzi glebie i roślinom.

Dostępny w big-bagach 500kg oraz workach 50kg.

Posiadamy atesty i dopuszczenie do obrotu przez ministerstwo rolnictwa Okręgowej Stacji Chemiczno-Rolniczej w Łodzi i kielcach oraz Instytutu Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowego Instytutu Badawczego IUNG-PIB w Puławach na oferowane przez nas produkty.
Sukces Tkwi w idealnym utrzymaniu pH gleby. Nawóz granulowany - 100% ekologiczny

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFEROWANYMI PRODUKTAMI odbiorcow hurtowych
WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA 
Nie czekaj zadzwoń 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

PrevNext
 
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Kontakty
48|724|3
48|724|336751
pokaż
48|69|71
48|69|7143929
pokaż

Osoba kontaktowa lukas
* Poinformuj dealera, że znalazłeś ogłoszenie na Agronovator.pl
Dealer Agronowator od: 02.08.2016

Wysłanie wiadomości
Do góry