Komin wentylacyjny fi 840mm do kurnika, chlewni i obory

1 463,72 PLN
≈ 345,40 EUR
≈ 407,67 USD
Kontakt z dealerem
Lokalizacja: Polska, Opolskie
18.10.2017
Data zamieszczenia:
16
Ilość wyświetleń:
178415
Numer ogłoszenia:

Dodatkowe informacje
Podstawowe parametry:
Kolory:
czarny
Materiał:
tworzywo sztuczne ABS wypełnione pianką poliuretanową
Opakowanie:
1 sztuka
Rozmiar:
średnica: fi 840 mm, grubość ścianki: 30 mm, wysokość: 1 m
Opis Produktu:
Wysokiej klasy komin wentylacyjny do budynków inwentarskich (obór, chlewni czy kurników) o średnicy fi 84 cm. Wysokość komina wentylacyjnego do kurnika wynosi 1 m. Komin wentylacyjny montuje się w najwyższym punkcie dachu (kalenicy) naprzemiennie po każdej stronie. W komplecie z kominem wentylacyjnym do kurników i chlewni znajduje się płyta dachowa oraz przepustnica. Zaleca się by podczas instalacji komina wentylacyjnego w dachu zastosować specjalną przedłużkę kominową. 

Oferowany komin wentylacyjny wykonany został z najwyższej jakości tworzywa sztucznego ABS o grubości ścianki wynoszącej aż 30 mm, który dodatkowo wypełnionopianką poliuretanową, która zapewnia doskonałą izolację cieplną. Solidny i wytrzymały materiał odporny jest na działanie promieni UV oraz uszkodzenia mechaniczne, dlatego komin charakteryzuje się bardzo długą żywotnością. 

Uwaga!W zależności od rodzaju budynku kominy wentylacyjne mogą działać na zasadzie grawitacyjnej bądź wymuszonej (przy zastosowaniu wentylatorów do budynków inwentarskich). Z tego względu podczas składania zamówień wymagane jest określenie, który model komina wentylacyjnego ma zostać wysłany.
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Kontakty Galvet Sp. zo.o.
+48 512
+48 512 490 068
pokaż

Osoba kontaktowa Florian
* Poinformuj dealera, że znalazłeś ogłoszenie na Agronovator.pl
Dealer Agronowator od: 27.10.2016

Wysłanie wiadomości
Do góry