Zasady dodawania informacji na portalu

Szanowni użytkownicy!
Dołączając do grona użytkowników portalu Agronovator.pl, akceptujesz regulamin tego serwisu

Publikując swoją informację na portalu Agronovator.pl, niesiesz pełną odpowiedzialność za treść tej informacji i skutki prawne jej publikacji. Ogłoszeniodawca serwisu oświadcza, że posiada wszelkie prawa autorskie do publikowania tekstu, grafiki, zdjęć i wideo na stronie serwisu Agronovator.

Serwis internetowy Agronovator, ani jego przedstawiciele regionalni nie pośredniczą w sprzedaży towarów/usøug, który jest treścią ogłoszeń. Wszelkie szczegóły odnośnie transakcji kupna-sprzedaży odbywają się między Ogłoszeniodawcą, którego dane widnieją w treści ogłoszenia, a użytkownikiem serwisu. Wszystkie szczegóły dotyczące oferty możesz uzyskać bezpośrednio od dealerów. Kontakty do sprzedającego znajdują się w każdym ogłoszeniu.

Zakaz zamieszczenia na portalu:

 1. Informację o towarach i usługi z poza branży rolno-przemysłowej.
 2. Informację, sprzeczną normom moralnym, zawierającą treści łamiące prawo lub treść obraźliwą.
 3. Informację, zawierającą hasła o nielegalnych działaniach, leksykę niecenzuralną, pornografię.
 4. Informację, która łamie prawa innych osób.
 5. Informację prywatną, lub która została otrzymana w nielegalny sposób.
 6. Informację, zawierającą reklamę innych portali internetowych (blogów, sklepów, portali randkowych, for itp), spam, wirusy i inny szkodliwe oprogramowanie.
 7. Informację, zawierającą reklamę marketingu sieciowego, piramid finansowych, wątpliwego łatwego zarobku.
 8. Ogłoszenia, zawierające treści reklamowe dotyczące papierosów i innych wyrobów tytoniowych.
 9. Ogłoszenia, zawierające w nagłówku adres strony www lub dane kontaktowe.
 10. Ogłoszenia z nieprawidłową informacją kontaktową.
 11. Ogłoszenia, zawierające nieprawidłowy albo nieprawdziwy opis, charakterystykę, cenę przedmiotu sprzedaży/kupna, usługi.
 12. Ogłoszenia ze zdjęciem, które nie odpowiada przedmiotowi sprzedaży/kupna, usługi.
 13. Ogłoszenie zawierające znaki specjalne albo z wykorzystaniem powtarzających się znaków do wyróżnienia całej informacji, jej części lub tekstu, który niema nic wspólnego z opisem przedmiotu sprzedaży/kupna, usługi.
 14. Informację w innych językach prócz polskiego, rosyjskiego i ukraińskiego; wpisaną transliteracją.
 15. Powtórną rejestracją firmy, kopią towarów i publikacją informacji, która już jest zamieszczona na stronie.
 16. Ogłoszenia w różnych działach lub regionach, które mają różne nagłówki i treść opisu, ale przedstawiające jednakowe przedmioty sprzedaży/kupna, usługę.
 17. Zamieszczenie więcej niż jednego towaru lub usługi w jednym ogłoszeniu

Dodatkowe warunki:

 • Informację o ofertach kupna należy dodawać tylko w dziale "Oferty kupna"
 • Aby zwiększyć sprzedaż twoich towarów/usług, możesz skorzystać z płatnych usług portalu: Pakiety usług, Reklama banerowa, Oferty specjalne.
 • Administracja portalu pozostawia sobie prawo usuwać ogłoszenia bez wyjaśnienia przyczyn, jeżeli te nie odpowiadają zasadom regulaminu.
 • Administracja strony pozostawia sobie prawo zablokować dostęp do strony w przypadku złamania regulaminu przez użytkownika. W tym przypadku pozostawiamy sobie prawo również przekazać dane użytkownika odpowiednim organom prawa lub stronie poszkodowanej.

Ograniczenie odpowiedzialności:

 • Administracja portalu nie ponosi odpowiedzialności za dokładność i prawdziwość informacji, przedstawionych przez użytkowników. Równocześnie administracja strony nie ponosi odpowiedzialności za treść każdej strony, link do której opublikował autor w swoim ogłoszeniu. Również nie ponosimy odpowiedzialności za treść i prawdziwość wiadomości, które zostały wysłane do ogłoszeniodawców przez użytkowników portalu.
 • Nie ponosimy odpowiedzialności za każdą stratę, związaną z korzystaniem i niemożliwością korzystania z portalu Agronovator.pl
 • Reguły i warunki korzystania z portalu Agronovator.pl mogą zostać zmienione, uzupełnione i poprawione, i nabierają mocy od momentu publikacji ich na stronie.